Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies tzw. ciasteczek.
Pon-Wt, Czw-Pt 07:00-14:30

ORising Skin Care


Biologicznie skóra ulega pierwszym zmianom w jej głębokich warstwach w wieku 25 lat, co prowadzi do powstawania pierwszych zmarszczek. Po ukończeniu 40 lat zmiany te stają się jeszcze bardziej widoczne. Wpływ na szybkość i nasilenie procesu starzenia się skóry mają takie czynniki jak: zanieczyszczenia środowiska, nadmierna ekspozycja na słońce, niezdrowy styl życia i nieodpowiednia dieta. Powodują one głównie powstawanie stresu oksydacyjnego w tkankach, co w konsekwencji prowadzi do nagromadzenia się wolnych rodników w komórkach.

Biotechnologia w ostatnich latach znalazła nowe rozwiązania opóźniające proces starzenia się skóry oraz zmniejszające zmiany w jej głębokich warstwach. Dzięki temu skóra pozostaje młoda, zdrowa i rozświetlona.

ORising Skin Care z kwasem hialuronowym proponuje innowacyjne rozwiązanie dla nowoczesnej kobiety, która dąży do zapobiegania uszkodzeniom skóry przez czynniki zewnętrzne i dba o nią w sposób naturalny.

tekst
Składniki aktywne linii

Kwas hialuronowy jest naturalnym polimerem zdolnym do utrzymywania dużej ilości wody w macierzy zewnątrzkomórkowej. Powoduje silne nawilżanie skóry.

Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej penetruje skórę do głębszych warstw dzięki czemu widocznie redukuje głębokie zmarszczki. Indukuje geny odpowiedzialne za połączenia międzykomórkowe w skórze zachowując jej pierwotną strukturę. Poprawia elastyczność skóry i odmładza ją.

Usieciowany kwas hialuronowy natychmiast wypełnia drobne zmarszczki, nawilża skórę, zwiększa jej elastyczność pozostawiając ją miękką i jedwabistą.

Kofeina jest antyoksydantem. Pobudza mikrokrążenie w skórze oraz nawilża ją.

Karnozyna jest przeciwutleniaczem.

Wyciąg z szarańczynu strąkowego jest roślinną alternatywą dla kwasu hialuronowego i kolagenu. Ma niezwykłe właściwości nawilżające tworząc na skórze elastyczny film. Ma również działanie przeciwzmarszczkowe. Poprawia ogólny wygląd skóry.

Wyciąg z liści strączyńca oskrzydlonego posiada naturalny system ochronny przeciwko promieniowaniu UV. Działa również prewencyjnie na negatywne zmiany komórkowego DNA spowodowane działaniem promieniowania UV.

Erytrytol to naturalny składnik aktywny o działaniu nawilżającym.

Wyciąg organiczny z krwawnika działa tonizująco, pobudzająco i ściągająco.

Wyciąg organiczny z rumianku działa kojąco i przeciwzapalnie. Wskazany dla delikatnej i wrażliwej skóry.

Wyciąg organiczny z nagietka działa zmiękczającą ochronnie i regenerująco.

Wyciąg organiczny ze skrzypu jest bogaty w minerały. Ma działanie odżywcze, ściągające, lipo-regulacyjne, ujędrniające i regenerujące. Zwiększa elastyczność skóry.

Wyciąg z liczi to aktywny i wielofunkcyjny składnik produktu. Zawiera wiele cząsteczek antyoksydacyjnych chroniących przed wolnymi rodnikami powstającymi pod wpływem utleniającego działania promieni UV.

Wyciąg organiczny z malwy działa zmiękczająco, ochronnie, nawilżająco oraz zmniejsza przekrwienie skóry.

Wyciąg organiczny z borówek ma działanie ściągające, oczyszczające, antyoksydacyjne. Koi i przeciwdziała zaczerwienieniom.

Wyciąg organiczny z drzewa oliwnego to ekstrakt bogaty w antyoksydanty. Redukuje wolne rodniki, które są głównie odpowiedzialne za starzenie się komórek skóry. Ma właściwości nawilżające, odżywcze, regenerujące. Przeciwdziała starzeniu się skóry.

Wyciąg organiczny z czerwonych winogron jest przeciwutleniaczem redukującym wolne rodniki.

Olej z makadamii chroni skórę przed słońcem i wiatrem. Utrzymuje prawidłowe uwodnienie skóry.

Olej z otrębów ryżowych to intensywny środek zmiękczający i odżywczy.

Pantenol nawilża, zmiękcza i koi skórę. Stymuluje proliferację komórkową.

Peptydy biomimetyczne stymulują syntezę głównych składników macierzy pozakomórkowej skóry tj. kolagenu, elastyny, lamininy i proteoglikanów. Sprawiają, że skóra jest bardziej zwarta i pozwala zachować jej gęstość.

Proteiny ryżowe mają działanie nawilżające, zmiękczające i odżywcze.

Proteiny sojowe stymulują aktywność komórkową oraz odpowiadają za prawidłowe odżywienie skóry.

Izomery sacharydowe przywracają równowagę wodną skóry.

Octan witaminy E chroni obecne w skórze kwasy tłuszczowe przed utlenianiem i tym samym tworzeniem się wolnych rodników. 

ORising Polska

MM Monika Oberda
ul. Obrońców Pokoju 26
58-500 Jelenia Góra
NIP: 611-273-46-96

Sklepy internetowe