Centrum Trychologii MM - nasza ofertabudynek

Gabinet trychologiczny w Centrum Trychologii MM oferuje kompleksową pomoc w różnych dolegliwościach związanych z włosami i skórą głowy. Podstawą prowadzenia usług trychologicznych jest diagnoza przyczyny powodującej problemy skóry głowy i włosów. Jest ona możliwa dzięki badaniu mikrokamerą i szczegółowemu wywiadowi.

Na podstawie diagnozy planowana jest seria zabiegów, które odbywają się w gabinecie oraz zestaw kosmetyków trychologicznych do codziennej pielęgnacji włosów. Zadaniem trychologa jest także kontrola postępów leczenia

Zarezerwuj wizytę i odwiedź gabinet trychologiczny w Centrum Trychologii MM w Jeleniej Górze prowadzony przez Henrykę Dąbrowską-Łakomy - doświadczonego trychologa.

 

Centrum Trychologii MM

ul. Obrońcow Pokoju 26
58-500 Jelenia Góra
tel. 665 897 056

FAQ

 

Q: Czym jest trychologia?

A: W wyniku zanieczyszczenia środowiska, spalin i innych, obserwowany jest wzrost przypadków wypadania włosów. Dolegliwość ta często pozostaje w związku ze złym krążeniem krwi w skórze głowy. Mieszki włosowe nie są obumarłe, lecz "uśpione" i można je ponownie pobudzić do pracy poprzez lepsze ukrwienie i dostarczenie odpowiednich substancji odżywczych.

Q: W jakich przypadkach metoda jest skuteczna?

A: Terapia przynosi rezultaty w przypadku łysienia typu męskiego (testosteronowego) oraz łysienia kobiet w okresie klimakterium, gdy następują zaburzenia hormonalne, a także: w przypadku łysienia plackowatego, łupieżu suchego i tłustego, łojotokowym zapaleniu skóry głowy, przetłuszczającej się skórze głowy, łuszczycy skóry głowy, wypadaniu włosów, łysieniu, łysieniu plackowatego, łysieniu całkowitemu. Mimo uzyskiwanych bardzo dobrych rezultatów należy pamiętać, że każdy z pacjentów reaguje inaczej na zabiegi, dlatego zawsze poszukiwany jest taki rodzaj zabiegu, który będzie najlepszym dla danego pacjenta. Pomaga w tym znajomość przebiegu choroby, określenie stopnia dolegliwości oraz poznanie posiadanego przez pacjenta stylu życia.

Q: Jak przebiega leczenie?

A: Badanie pozwala na ocenę kondycji włosów, stanu skóry głowy i korzeni włosów. W razie stwierdzenia objawów chorobowych w mieszkach włosowych, stosowana metoda umożliwia dostarczenie substancji czynnych w celu pobudzenia mieszków włosowych i odrostu włosów. Skóra głowy pobudzana jest również drogą masażu oraz preparatami z olejkami i esencjami pochodzenia naturalnego o wysokiej zawartości minerałów, białek, witamin. Dobrane zostają odpowiednie zestawy preparatów, co umożliwia dostarczenie substancji odżywczych do korzeni włosów i oczyszczenie skóry głowy. 

Q: Rezultaty leczenia

A: Rezultaty pojawiają się w ciągu trzech miesięcy od rozpoczęcia serii zabiegów. Wypadanie włosów w stadium początkowym można zatrzymać już po 10 zabiegach. Przebieg leczenia zostaje dostosowany do potrzeb każdego pacjenta. Kompleksowe leczenie łupieżu jest w stanie zlikwidować najgorsze objawy w ciągu 6 tygodni. W celu osiągnięcia pozytywnego rezultatu wymaganych jest kilka zabiegów. W przypadku łuszczycy po 3 – 4 zabiegach ustaje podrażnienie skóry. Leczenie jest bardzo efektywne i szybkie. Więcej informacji o rezultatach znajdziesz w zakładce 'Rezultaty Kuracji'.

Q: Jakie produkty są używane?

A: Stosujemy wyłącznie produkty naturalne, testowane na ludziach (nie na zwierzętach) pod względem braku działań ubocznych mogących wywołać alergię. Linie ORising, Eliokap Top Level, Hair Loss System, Helianthi's są sprawdzonymi i cieszącymi się dużą popularnością preparatami, ze względu na ich wysoką skuteczność w terapiach. Formuły oparte na ziołch i innych naturalnych substancjach czynnych są stale modyfikowane wraz z rozwojem technologii. Wyrazem tego są nowe linie oparte m.in. na roślinnych komórkach macierzystych umożliwiające pełne wykorzystanie zasobów natury. Komponenty używane w preparatach pochodzą często z upraw organicznych, co gwarantuje wysoką jakość produktu.Zarezerwuj wizytę

w Centrum Trychologii MM

ORising Polska

MM Monika Oberda
ul. Obrońców Pokoju 26
58-500 Jelenia Góra

tel. 75 62 70 984

biuro@orising.pl

ORising.pl