Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookies tzw. ciasteczek.
Pon-Wt, Czw-Pt 07:00-14:30

Kuracja na łupież suchy – Eliokap Top Level

Ta kuracja została przebadana, aby pomóc w walce z problemami skóry głowy z suchym łupieżem. W połączeniu z Eliokap Top Level Complex A ta kombinacja produktów może rozsądnie ograniczyć powstawanie łupieżu na skórze głowy.


składniki_aktywne_forfora_secca

NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE FORFORA SECCA

Wskazane do kuracji suchej i podatnej na zaczerwienienie skóry głowy oraz suchego łupieżu. Brzoza pomaga oczyszczać włosy i skórę głowy z toksyn. Nagietek dobrze znany jest z właściwości zmiękczających, łagodzących, odświeżających i nawilżających.


fitoesencja_forfora_secca

SZAMPON ZASADNICZY + FITOESENCJA FORFORA SECCA

Szampon głęboko, lecz delikatnie oczyszcza skórę głowy. W połączeniu z fitoesencją aktywnie zwalcza łupież suchy. Poza tym odżywia skórę i chroni płaszcz hydrolipidowy.


płyn_forfora

PŁYN FORFORA

Specjalny produkt fitokosmetyczny z innowacyjną formułą leczniczą dla wszystkich rodzajów łupieżu. Jej wyjątkowa jakość kosmetyczna wynika z wysokiego stężenia aktywnych składników naturalnych: porostu islandzkiego, łopianu i paproci. Ponadto, obecność octanu tokoferolu oraz kwasu mlekowego wspomaga działanie przeciwutleniające nienasyconych lipidów obecnych na skórze głowy, a także w mieszku włosowym. Połączone działanie piroktonu olaminy eliminuje obecność łupieżu w krótkim czasie, zachowując przy tym równowagę pH i nie powodując efektów ubocznych.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Melisa: ma właściwości antybakteryjne, przeciwskurczowe i uspokajające.

Mięta: ma właściwości antyseptyczne, które pomagają kontrolować produkcję sebum i stymuluje mikrokrążenie skóry głowy.

Rozmaryn: działanie perfumujące, tonizujące i oczyszczające.

ORising Polska

MM Monika Oberda
ul. Obrońców Pokoju 26
58-500 Jelenia Góra
NIP: 611-273-46-96

Sklepy internetowe