Fitoesencje i Składniki aktywne

Oligoelementy mineralne oraz ekstrakty roślinne tworzą kombinację naturalnych, aktywnych składników, niezbędnych do skutecznej terapii. Naturalne składniki znajdują się w 100 ml butelkach zawierających zakraplacz, który ułatwia aplikację produktu.


AKTYWNE SKŁADNIKI CADUTA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW 100 ml

Przeznaczony do zabiegów dla tłustej skóry głowy i przeciw przedwczesnemu wypadaniu włosów. Pokrzywa ma tonizujące, stymulujące, mineralizujące, i odżywcze właściwości. Tymianek działa antyseptycznie, oczyszczająco, stymulująco i tonizująco.

FITOESENCJA CADUTA DO WŁOSÓW WYPADAJĄCYCH 6x4 ml

Produkt zapobiega wypadaniu włosów. Esencje roślinne w nim zawarte mają właściwości odżywiające, mineralizujące, tonizujące i witaminizujące.


AKTYWNE SKŁADNIKI GRASSO DLA WŁOSÓW PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ 100 ml

Lawenda o właściwościach aromatycznych, antyseptycznych i leczniczych. Mięta orzeźwia, działa antyseptycznie, stymulująco i tonizująco. Hyzop pobudza krążenie skóry głowy i sprzyja eliminacji toksyn.

FITOESENCJA GRASSO DO SKÓRY PRZETŁUSZCZAJĄCEJ 6x4 ml

Wyciągi roślinne, w połączeniu z odpowiednimi składnikami trychogenicznymi esencji, tworzą produkt niezbędny w przypadku problemów z przetłuszczającą się skórą głowy.


AKTYWNE SKŁADNIKl IDRATANTE NAWILŻAJĄCE 100 ml

Malwa ma działanie zmiękczające, przeciwzapalne, ochronne, kojące dla skóry głowy oraz orzeźwiające. Krwawnik posiada ochronne, przeciwzapalne, relaksujące i kojące właściwości. Pobudza krążenie w skórze głowy.

FITOESENCJA IDRATANTE NAWILŻAJĄCA 6x4 ml

W skład esencji wchodzą oligoelementy mineralne, wyciągi roślinne i kompleksy witaminowe, które w połączeniu z odpowiednimi składnikami trychogenicznymi tworzą produkt wspomagający nawilżanie włosowo-skórne.


AKTYWNE SKŁADNIKI FORFORA GRASSA PRZECIW ŁUPIEŻOWI TŁUSTEMU 100 ml

Przeznaczony do leczenia łupieżu. Zapobiega wypadaniu włosów. Cytryna ma działanie orzeźwiające i antyseptyczne. Niekropień właściwy działa przeciwzapalnie i zmniejsza przekrwienie.

FITOESENCJA FORFORA GRASSA PRZECIW ŁUPIEŻOWI TŁUSTEMU 6x4 ml

Esencja przeciwłupieżowa. Oczyszcza skórę głowy, mineralizuje i witaminizuje. Skuteczny zwłaszcza w walce z łupieżem tłustym.


AKTYWNE SKŁADNIKI FORFORA SECCA PRZECIW ŁUPIEŻOWI SUCHEMU 100 ml

Wskazany do kuracji suchej i podatnej na zaczerwienienie skóry głowy oraz suchego łupieżu. Brzoza pomaga oczyszczać włosy i skórę głowy z toksyn. Nagietek, roślina dobrze znana z właściwości zmiękczających, łagodzących, odświeżających i nawilżających.


FITOESENCJA FORFORA SECCA PRZECIW ŁUPIEŻOWI SUCHEMU 6x4 ml

Esencja przeciwłupieżowa. Aktywnie zwalcza łupież suchy. Poza tym odżywia skórę i chroni płaszcz hydrolipidowy.

AKTYWNE SKŁADNIKI CALMANTI 100 ml

Składniki aktywne stworzone dla ochrony skóry głowy przed zabiegami chemicznymi, w celu uniknięcia podrażnień skóry głowy, złuszczania, swędzenia, zaczerwienienia. Mają działanie zmiękczające i ochronne podczas zabiegów takich jak trwała ondulacja, rozjaśnianie i farbowanie. Produkt dedykowany również w leczeniu łuszczycy. W przypadku delikatnej skóry głowy lub skóry skłonnej do zaczerwienienia i świądu, produkt można stosować codziennie. Zawarty w produkcie rumianek ma działanie łagodzące i przeciw podrażnieniom, pomaga leczyć delikatną i skłonną do stanów zapalnych skórę głowy. Malwa ma działanie ochronne, nawilżające i zmniejszające przekrwienie.

Sposób użycia: Nałożyć bezpośrednio na skórę głowy przed zabiegiem chemicznym. W przypadku skóry delikatnej i skłonnej do zaczerwienienia i swędzenia można stosować codziennie miejscowo, również na suche włosy.


Zobacz w sklepach

 
glogow_logo
orisingsklep_logo
czw_logo
trychodrogeria_logo
glogow_logo
 

ORising Polska

MM Monika Oberda
ul. Obrońców Pokoju 26
58-500 Jelenia Góra
NIP: 611-273-46-96

biuro@orising.pl

biuro: 75 62 70 984
sprzedaż: 884 996 990
trycholog: 665 897 056